टैंडेम सीलिंग फैन
Product not available
क्वालिटी एश्योरेंस
क्वालिटी के किसी भी मुद्दे की स्थिति में, उचित वारंटी पॉलिसी लागू होती है।
विशेष विवरण
| रंग: | वाइट |
| मटेरियल: | अल्युमीनियम |
| आइटम का माप: | 27.5 X 21 X 17 cm; 53.5 X 14 X 3.5 cm |
| वारंटी अवधि: | 2+1 साल |
| Key features: | 215 cmM air delivery : thanks to the intelligent blade design | 400 RPM Speed : thanks to the perfect combination of motor and blade design | Higher performance : delivered by motor with copper winding | Silent operation : thanks to the double ball bearing |
| सेल्स पैकेज में सामान: | 1 फैन |
| यूनिट्स की संख्या: | 1 |
| वजन: | 3.6 Kg |
| वाट क्षमता: | 52 W |
| मोटर स्पीड: | 400 RPM |
| वोल्टेज: | 220-240 VAC |
| फ्रीक्वेंसी: | 50 Hz |
| एसेंबल करने की आवश्यकता है: | हाँ |
| देश: | भारत |
| उत्पाद आईडी: | 1265009191 |
| द्वारा निर्मित: | आरजी इंडस्ट्रीज |
| ब्रांड मालिक: | Vishal Mega Mart pvt. ltd., Plot No. 184, Fifth Floor, Platinum Tower, Udyog Vihar, Phase-1,Gurugram, Haryana – 122016, India |
Login