Tandem 1200 W Oven Toaster Griller
Product not available
Non Returnable
Quality Assurance
In case of any quality issue, applicable warranty policy applies.
SPECIFICATIONS
| Colour: | Black |
| Capacity: | 18L |
| Item Dimensions: | 46 X 33 X 31cm |
| Warranty period: | 3 Year |
| Key features: | 60 Min Timer Control |
| Weight: | 6Kg |
| Wattage: | 1200W |
| Voltage: | 220-240V |
| Temperature range: | 100-250 Deg. |
| Country of origin: | China |
| Product ID: | 1265006801 |
| Brand owner: | Vishal Mega Mart pvt. ltd., Plot No. 184, Fifth Floor, Platinum Tower, Udyog Vihar, Phase-1,Gurugram, Haryana – 122016, India |
| Importer details: | Classic Imports Pvt Ltd |
Login